PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842825}

Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania
5,5 30 307
ocen
5,5 10 1 30307
4,7 18
ocen krytyków
Ant Man i Osa: Kwantomania
powrót do forum filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania

Okej wiadomo że ludzie spodziewali się jakiegoś efektu wow ale prawdę mówiąc to jednak wciąż ant man z trochę większą stawką ale to dalej film skupiony na rodzinie langa. Ogólnie gra aktorska jest na dobry poziomie w sumie u każdego ale wiadomo kto ma kraść show czyli Kang i jest taki jaki powinien być. Scot trzyma poziom, Hope też, Hank ma kilka fajnych scen, janet jest więcej i ciekawy związek ma z fabułą, Cassie wypada też fajnie jako Stinger. Co się tyczy innych postaci takich jak modok i ci mieszkańcy quantum realm w porządku tu jednym minusem lord krylar zmarnowany i bezsensowny występ. Cgi na dobrym poziomie i nawet modok nie wygląda źle (umówmy się dużą głowę ciężko przedstawić w live action realistycznie). Cała fabuła może prosta i naiwna z lekka ale to marvel czyli serial na dużym ekranie co sprawia że nie oczekujmy czegoś nowatroskiego zwłaszcza że po ocenach niektórych filmów fazy 4 to niby ludzie chcą czegoś nowego ale różnie odbierane są te próby. W końcowej sekwencji dość dużo się dzieje i nie wiem czy to dobrze czy źle szczerze ale raczej skłaniam się do opcji pierwszej. Jak wspomniałem wyżej show kradnie ON. Kostium jak zdolności i sposób jego mówienia no mnie kupił od razu i wiadomo to jeden z variantów czyli stopniowo w następnych produkcjach będzie się pojawiać go więcej więc poznawać będziemy go lepiej aż do nowych avengers.
No i mamy 2 sceny po napisach o rany pierwsza to złoto bo mamy radę kangów z scarlet centurionem (prowdopodobnie), Rama tuttem i immortusem także wow mega dobrze się prezentują i nie mogę się doczekać ich występów. Druga nie gorsza bo obok występu victora timely mamy też występ lokiego i mobiusa czyli rzecz jasna fragment nowego sezonu i aż nie mogę się doczekać. Daję temu filmowi 7,5/10 żeby nie było głownie za podobający mi się quantum realm, postaie które wzbudzają sympatię u mnie i kanga który moim zdaniem wypadł dokładnie tak jak oczekiwałem a nawet więcej i świetne sceny po napisach

ocenił(a) film na 6
rys_dawid

Mogli sobie tego MODOKa darować, nic na historii by nie straciło. Zamiast tego mogli rozwinąć choć trochę postacie drugoplanowe z tego świata, albo pokazać jak Kang podbijał ten świat. Ostatnia scena po napisach trochę za bardzo groteskowa, mało straszni przez to się wydawali. Ogólnie średniak na tle poprzedników.

polonusx

e tam nie przesadzaj

ocenił(a) film na 5
rys_dawid

mnie zastanawia teoria czy Ant-man wrócił do swojego świata czy jest w alternatywnym biorąc pod uwagę zmianę w kawiarni

rys_dawid

Tak, jest dużo lepiej niż w ostatnim Thor (gdzie Bale'owi powiedzieli, że gra poważny dramat, Hemsworthowi że gra w komedii klasy B, a Portman że w obyczajówce o umieraniu) czy nijakiej Czarnej Panterze, w której po stracie głównego bohatera nie ma komu kibicować i jest w zasadzie wszystko jedno. Za słabszy niż dr Strange. Generalnie mogli dopracować efekty i nie rujnować ludziom postaci Modoka, ale całościowo film na plus. Zabrakło mi kultowej postaci kolegi Ant Mana żeby choć w jednej scenie pokrętnie wyjaśnial komuś całą akcję xd

rys_dawid

Chyba oczadziałeś, ten film to totalny gniot, film zupełnie o niczym

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones