PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491609}
4,8 37 949
ocen
4,8 10 1 37949
5,1 18
ocen krytyków
Ghostbusters. Pogromcy duchów
powrót do forum filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów

Chciałem iść na to do kina, i ciesze się że obejrzałem go w internecie, przynajmniej nie jestem około 6 dych w plecy.
Film nudny i naciągany, właściwie to oglądałem go 4 dni , kończyłem np. w 30 minucie a następnego dnia kontynuowałem,nużył mnie aczkolwiek z szacunku do Ghostbasters go dokończyłem.
Pierworodna wersja też może nie była idealna, ale jednak to klasyk i przykro mi się robi, gdy widzę że pewne osoby niszczą fundamenty które ktoś kiedyś budował z pasją i bez naciągania...
Jeszcze czekać aż ktoś wpadnie na genialny pomysł aby duplikować zabytki Kultury, co powiecie na wieże Eiffla w Sosnowcu?Chyba ściągnie sporo turystów którzy będą się tym "dziełem" "zachwycać"(tak użyłem dwóch cudzysłowów obok siebie-niestety...).
Wybacz jeśli czytasz moje wywody, ucz się na cudzych błedach i oszczędź sobie czasu, stanowczo NIE polecam (no chyba że nie jesteś zbyt wymagającym widzem i drewniana fabuła okrapiana "świecidełkami" Cie zadowoli - szczerze czasem chciałbym być mniej krytyczny, wszystko by mnie cieszyło :/)

Pozdrawiam.

drwalek

Nie wiem czemu, ale ja wereufikuję od jakiegoś czasu źle filmy nieco inaczej, może nawet o tym zrobię wpis na blogu.


A sam film... Widziałem gorsze. Nie zasługuje IMO na 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones