PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492946}
5,5 38 340
ocen
5,5 10 1 38340
4,2 6
ocen krytyków
Witamy na Hawajach
powrót do forum filmu Witamy na Hawajach

Całkiem dobry film. Nie doszukiwałbym się tu głębi, ale jest to miły, świetnie zagrany film „na luzie” – obyczajowo – romantyczny z elementami humoru. Niewątpliwie wart zobaczenia...
Po pierwsze świetna obsada: Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams, Bill Murray... często takie nagromadzenie gwiazd źle rokuje, ale w tym wypadku wszyscy wypadają świetnie łącznie z bohaterami drugoplanowymi. Nikt się nie nadyma, każdy robi co trzeba...
Po drugie całkiem fajny scenariusz: dowcipne dialogi, aktorzy często grają bez słów... a mimo wszystko rozumiemy o co im chodzi (to taki żart, trochę).
Po trzecie: całkiem niezła muzyka, w dużej części nawiązująca do natywnej muzyki hawajskiej.
Po czwarte: film pełen małych smacznych scenek: nie mogę „spoilerować”, ale: niema rozmowa między facetami, naklejanie naklejki itp. kto uważnie obejrzy, będzie wiedział.
Podsumowując, polecam.
PS. Jako facet, nie mogę oprzeć się pokusie wyrażenia jeszcze jednej opinii: Rachel McAdams zawsze mi się podobała, ale Emma Stone zrobiła tu na mnie duuuże wrażenie. Jest, na swój sposób, piękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones