PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492946}
5,5 38 316
ocen
5,5 10 1 38316
4,2 5
ocen krytyków
Witamy na Hawajach
powrót do forum filmu Witamy na Hawajach

Fabuła nie jest szalenie wyszukana, ale  jak zauważyłem, prawie wszyscy wylewają na nią beczkę pomyj...!!!
Nie zawsze fabuła jest najważniejsza...
Emocje tak..., to one są najważniejsze!!!

W tym filmie chodzi o uczucia, o najczystsze międzyludzkie relacje, o prawdę zapisaną w sercu i w duszy, o przyszłość człowieczeństwa, moralności w tym jakże zwariowanym świecie...
Świat facebooka, instagrama, hejtu i wirtualnych ekraników nie dostrzeże tej magii...:)
Świat obfituje w coraz większą ilość widzących ślepców, którzy nie potrafią patrzeć serduchem, tylko brnie w coraz większe bagno zazdrości, chciwości, nienawiście i obłędu...To ŚLEPA ULICZKA!!!

Klimat, jaki stworzyli aktorzy i muzyka tego filmu - magia, czysta magia !!!

Cieszę się, że jestem daleki od tego, że dostrzegam tę magię i tyle ode mnie :))

ocenił(a) film na 5
Ksychopata

Też mi siè wydaje, że tu chodzi o te subtelne rejony międzyludzkich relacji. Pokazane to zostało w bardzo oryginalnym i ciekawym kontekście.

Ksychopata

Całkowicie się zgadzam. Muza świetna. Fabuła ok. Ale faktycznie najważniejsze to te emocje - te spojrzenia, gesty mówiące więcej niż tysiąc słów. Te rozterki, które pewnie nie raz każdy z nas miał. Miłość i szczerość wersus pieniądze... Emma absolutnie fantastyczna.

ocenił(a) film na 9
Ksychopata

Mi tez sie podobal. I zgadzam sie z Toba na 100 %. Film jest glownie o uczuciach

ocenił(a) film na 9
Ksychopata

Dziś oglądnąłem ten film po raz drugi... i po raz drugi w końcowej scenie, w której Brian Gilcrest grany przez Bradley'a Coopera obserwuje przez wielką wystawową szyb,ę swoją uroczą filmową córkę Grace ( Danielle Rose Russell ) uczącą się w szkole tańca tradycyjnego hawajskiego tańca hula, niejedna łza zakręciła mi się w oku. To piękny prosty film komediowy, o jakże pozytywnych uczuciach, błogostanie w jakim żyją mieszkańcy wyspy - najdalej na zachód oddalonego stanu USA, a przede wszystkim o nadziei, że pomimo wszystko, może być gdzieś jeszcze dobrze i przyjemnie. Choć daleko...
Dlatego, odcinając się od tych, nadambitnych, często przeinteliktualizowanych "dzieł wiekopomnych", z rozrywką mających tyle wspólnego co, rewolucja kulturowa w Chinach, z KULTURĄ WYSOKĄ, nie narzucając nikomu mojej oceny, otwarcie przyznaję, że film jako całość mi się podobał. Był miłym widoczkiem z Honolulu i Hawajów okraszonym uśmiechniętymi buźkami wielu amerykańskich aktorek ( Emmy Stone, Rachel McAdams, wspomnianej Danielle Rose Russell ) i aktorów ( Bradley'a Coopera, Billego Murray'a, Aleca Baldwina, czy Johna Krasinski )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones