PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492946}
5,5 38 316
ocen
5,5 10 1 38316
4,2 5
ocen krytyków
Witamy na Hawajach
powrót do forum filmu Witamy na Hawajach

Film nie ma sensu

ocenił(a) film na 3

Scenarzysta po prostu chyba był na fazie, pomysł ok, obsada bardzo dobra ale fabuła poprowadzona w najbardziej niedorzeczny z możliwych sposobów, a po pierwszych 30 minutach dialogów musiałem zapauzować i zastanowić się czy właśnie nie przechodzę udaru bo nic nie miało dla mnie sensu

ocenił(a) film na 4
coursaint

"musiałem zapauzować i zastanowić się czy właśnie nie przechodzę udaru bo nic nie miało dla mnie sensu" - miałam takie same odczucia, świetnie ujęte xd

coursaint

Przeczytałam przed obejrzeniem Twoją opinię i pomyślałam, no chyba nie może być tak źle. Dam szansę temu filmowi. Żałuję, że go obejrzałam, głównie ze względu na obsadę zdecydowałam się na to. Oglądałam mając w głowie Twój komentarz i miałeś rację, nie rozumiem połowy dialogów, są tak bezsensu, że to aż boli...

ocenił(a) film na 3
coursaint

100% racja
Skusiła mnie obsada...I oglądając bardzo chciałam dać mu szansę... po 30 min odpuściłam i powiedziałam: Aloha

coursaint

Scenarzysta raczej był w Holandii a nie na Hawajach, tylko na fazie mu się coś pomyliło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones