PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492946}
5,5 38 340
ocen
5,5 10 1 38340
4,2 6
ocen krytyków
Witamy na Hawajach
powrót do forum filmu Witamy na Hawajach

Oglądać się jakoś ogląda, bo film ma imponującą wręcz obsadę i można sobie na nich popatrzeć, ale jest zasadniczo całkowicie i spektakularnie nieudany. Często oglądam tego typu produkcje, ale tej kompletnie nie rozumiem. Np. postać grana przez Emmę, jest na maxa biedna, o co w niej chodzi w ogóle ?, czy jakkolwiek uzasadniono fakt, ze czuje miętę do postaci granej przez Cooper'a, która też swoją drogą zasysa całkowicie.

ocenił(a) film na 3
johndoepower

Ja obejrzałam wczoraj ten film. Kurka myślałam, że ludzie przesadzają z niskimi ocenami, ale faktycznie film jest kiepski. Myślałam, że chociaż popatrzę na Hawaje, piękne widoki a nawet tego zabrakło. Jedynie Rachel przekonała mnie aktorsko, scena bez wypowiadania słów z napisami była ok, ale całej reszty nie kumałam. Wszystko było jakoś bez sensu, bez składu i ładu. Przemęczyłam się. Równie dobrze film mógł być klasy B z nieznanymi nikomu aktorami i wtedy nie byłoby takich pretensji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones