Bill MurrayI

William James Murray

8,1
37 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Murray

Nie wiem czy to charakteryzacja ale coś szybko nam się Bill zestarzał w scenie z moonrise
kingdom gdy leży na łóżku wygląda dosłownie jak zombie chyba jeszce bardziej niż za
zombieland

dino9

Prawda, bardzo się postarzał. Jedni wyglądają fenomenalnie po 60 np. Liam Neeson inni jak Murray. Warto dbać o siebie i uprawiać sport.

Szajba

Sport sportem, ale to w większości kwestia genów. Akurat Murray i Neeson to wyjątkowo nietrafione porównanie - Murray wygląda zdecydowanie za staro jak na swój wiek, a Neeson - za młodo (wywołałeś u mnie szok, kiedy napisałeś, że stuknęła mu już 60-tka)

buszasz

Masz rację. Duża zasługa też genów w tej kwestii, ale nie oszukujmy się, że sport też ważna sprawa :). Wygląda na to, że i ja będę miał to szczęście wyglądać "młodo" na starość :P
Nie wiem dlaczego nie trafne porównanie? Przecież obaj są w podobnym wieku a to miało tylko pokazać, że jedni wyglądają lepiej inni gorzej.

Szajba

Clint Eastwood , ten to musi mieć geny 82 lata i budzi strach nawet na zdjęciu ;]

mati793

Prawda, prawda:) Teraz już nawet 87:)

Szajba

W zasadzie to racja, jest to trafne porównanie :) Nie wyraziłam się precyzyjnie, bo chodziło mi o to, że ani jeden, ani drugi nie jest wyznacznikiem wyglądu osoby po 60-tce, a przecież nic takiego nie powiedziałeś i nie o to chodziło ;) jak dla mnie np. David Morse wygląda na swoje lata i o nim myślałam, jako o materiale porównawczym :P

Szajba

Coś w tym jest. Liam to kurde wciąż ten sam można powiedzieć:) A taki Willis zawsze wyglądał na starszego, nie mówiąc jak wygląda teraz, a od Liama 3 lata młodszy

dino9

A no. Przeglądałem zdjęcia z filmów i niestety starzeje się w oczach. Dla mnie wielka szkoda, bo może nie jest najlepszym aktorem ale za to jest moim ulubionym. W "Między słowami" wyglądał jeszcze naprawdę dobrze. Te 10 lat poczyniło mu ogromną różnice.

dino9

taa, od Dnia świstaka i Pogromców duchów zmienił się nie do poznania, niestety nie do końca na lepsze, pozostali Pogromcy się tak nie zestarzeli

kampinosek1990

Co fakt, to fakt. Aczkolwiek Aykroyd też trochę za szybko się posunął, aczkolwiek na pewno tusza mu trochę lat dodała

dino9

Billa niestety tzw starość dopadła stosunkowo szybko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones