Bill MurrayI

William James Murray

8,1
37 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Murray

http://youtube.com/watch?v=a7ZGaSZZGFA
To bardzo dobry aktor, naprawdę. Ale jako człowiek nie ma dystansu do życia. Nie wyobrażam sobie, żeby Sean Penn chciał wyjść z gali, gdyby nie dostał Oscara. A prowadzacy dobrze mu powiedział Billowi, bo jego zachowanie było napradę dziecinne. Reszta zachowała się w porzadku. Depp sie ucieszył, a na twarzy Lawa bylo widac podziw w momencie ogłoszenia werdyktu.

Sean dobrze powiedział, że nie ma czegoś takiego jak najlepszy aktor. Jemu ten Oscar się należał, jeśli nie za "Rzekę tajemnic", to za inne wspaniałe role.

szyszak

Coś tam słyszałem o tym, wydaje mi sie ze mu sie naprawde należał za MS jednak niezgodze sie ze nie ma dystansu do siebie. Na youtube jest sporo filmików jak sie wyglupia np. na polu golfowym. Inna sprawa że to co wtedy zrobil to faktycznie moze byc plama na honorze - widocznie bardzo mu zależało, no nie wiem. Ciekawe tylko ze nigdzie nie moge znaleźć tego filmiku - link ktory podałeś nie działa.

szyszak

Jeśli wiedział/a by Pan/Pani na czym polega ceremonia rozdawania nagród nie pisano by takich pierdół. Od dawna wiadomo że Oscary rozdawane są przez żydów dla żydów i tak się ta machina kreci w USA. Nie jestem antysemitą, ale taka jest niestety prawda przykład dlaczego Katyń nie dostał Oskara? Nie twierdze że komuś się nie należał ale niestety Oscary nie odzwierciedlają jakości filmu. Pozdrawiam.

christophus_2

absolutnie sie z tym nie zgadzam-nie masz zadnych podstaw (do akurat w tym momencie) obrazania Zydow.Ale co do Oscarów zgadzam sie w zupelnosci-to jest komercha, a nie uczciwe wreczanie nagrod- np. dlaczego przez tyle lat swojej pracy Martin scorseze nie dostal Oscara? (dopiero ostatnio za Infiltracje-choc wczesniej udalo mu sie zrobic lepsze filmy).
pozdrawiam.

jajaja6

Gdzie on obraził ci żydów (a nie Żydów - bo Żydzi z wielkiej to osoby pochodzenia semickiego) Wpienia mnie już takie stękanie nad jakże-wielce-umęczonym narodem.
Fakt, Oskary są wykorzystywane do nagradzania filmów, które dużo zarobią dla Ameryki vide Tytanic, Lotr i układy rządzą tymi nagrodami. trudno się dziwić że im spada oglądalnosć z roku na rok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones