Bill MurrayI

William James Murray

8,1
37 654 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bill Murray

większość uważa że jest dobrym aktorem, ja osobiście za nim nie przepadam - nie gra
wybitnie :)

therion16_2

a na tym zdjęciu jeszcze wygląda jak Macierewicz :D:D

yeticzek

A na to nie zwróciłem uwagi :D ale co prawda to prawda xD

użytkownik usunięty
therion16_2

Biil Murray ma talent w przeciwienstwie do twojej alkoholiczki Ewy Farnej

Przepraszam, ale czy obraziłem jakimiś słowem Pana Billa Murray, nie. Więc proszę Ciebie o to samo ażebyś nie obrażał. Trochę kultury, krytyka to słowa konstruktywne, a nie rzucanie obelg.

therion16_2

Nie musi grać wybitnie, wystarczy, że gra bardzo dobrze :) Na dodatek w dobrych filmach. Nie przypominam sobie, żeby zagrał w jakiejś idiotycznej komedyjce kiedykolwiek.

therion16_2

A widziałeś "Między słowami" i "Dzień świstaka" ?

therion16_2

w końcu znalazłam post w którym nikt się nie podnieca jakim to niby fenomenalnym, wybitnym wręcz aktorem jest Bill Murray...
dla mnie osobiście jest jednym z najbardziej przereklamowanych aktorów w historii. widziałam z nim 12 filmów, z czego tylko w 2 mi się podobał, mianowicie w "St. Vincent" i w serialu "Olive Kitteridge". ogółem zawsze, ale to zawsze gra tak samo. nie ogarniam w ogóle zachwytów nad "Lost in Translation". czym tu się niby zachwycać?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones